Alkam Bezpieczeństwo

Nasza historia

Spółka ALKAM Bezpieczeństwo powstała w 2019, jednak jej początki sięgają 1999 roku, kiedy jej założyciel rozpoczął swoją działalność. Od samego początku specjalizuje się on w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań z zakresu m.in. systemów zabezpieczeń, stąd kolejnym i naturalnym krokiem było wyodrębnienie i stworzenie marki skupiającej się stricte na bezpieczeństwie.

Przez ostatnie 20 lat zaprojektował on i zrealizowano ponad 1.000 projektów na terenie całego kraju. Z rozwiązań tych korzysta sektor publiczny i prywatny w tym m.in. zakłady miejski i energetyczne, zakłady przemysłowe, fabryki, firmy produkcyjne, gospodarstwa rolne i fermy, oświata, banki, a także inwestorzy publiczni i prywatni, wśród których znajdują się m.in. Narodowy Bank Polski, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Polskie Koleje Państwowe, Policja i wiele innych.

Co nas wyróżnia?

Personalizacja rozwiązań

Tworzymy systemy, których funkcjonalność dopasowana jest do konkretnych i indywidualnych potrzeb. Jeśli czegoś nie ma lub nie istnieje – po prostu to tworzymy. Zawsze na czas i w ramach założonego budżetu.

Kompleksowe realizacje

Każde powierzone nam zadanie realizujemy kompleksowo - od projektu do gotowego systemu, przez instalację okablowania, montaż osprzętu i urządzeń oraz pomiary. Przygotowujemy pełną dokumentację a po zakończeniu prac wykonujemy dokumentację powykonawczą i przeprowadzamy szkolenie.

Warunki gwarancji

Jesteśmy pewni naszych rozwiązań, dlatego zapewniamy ponad przecięte warunki gwarancji. Wydłużony okres gwarancji, błyskawiczny serwis, sprzęt zastępczy na czas ewentualnej naprawy, bezpłatne przeglądy gwarancyjne, dożywotnia gwarancja na wybrane elementy systemu.

Wsparcie techniczne

Przeprowadzamy konserwacje oraz zapewniamy opiekę pogwarancyjną. Wykonujemy wymagane przepisami przeglądy instalacji, naprawy oraz rozbudowy istniejących systemów. Zapewniamy stałą opiekę serwisową i monitoring pracy systemów. Gwarantujemy kompleksowe i indywidualne wsparcie techniczne dopasowane do potrzeb każdego obiektu..

Komfortowe zarządzanie

Stosowane przez nas technologie umożliwiają nam sprawnie rozbudować lub zmodernizować każdy istniejący system. Umożliwiamy integrację i łączenie ze sobą wielu różnych podsystemów. Wykorzystując internet i oprogramowanie zapewniamy możliwość zarządzania całą infrastrukturą z każdego miejsca w kraju i na świecie.

Jakość i zaangażowanie

Obowiązujące nas standardy gwarantują wysoką jakości świadczonych usług. Dzięki zaangażowaniu nieustannie się rozwijamy. Rozpoczynaliśmy od usług informatycznych a dziś tworzymy i wdrażamy jedne z najbardziej zaawansowanych systemów zabezpieczeń.

 

Nasze kwalifikacje

Nasz zespół instalatorów tworzą kwalifikowani pracownicy zabezpieczeń technicznych, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i wszelkie niezbędne uprawnienia do wykonywania prac instalacyjnych, serwisowych i konserwacyjnych. Technicy legitymują się:

  • wykształceniem techniczne o specjalności elektronicznej, elektrycznej, łączności, mechanicznej i informatycznej;
  • uprawnieniami w zakresie projektowania, wykonawstwa i konserwacji systemów, także w obiektach zabytkowych;
  • uprawnieniami do sprawowania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie;
  • uprawnieniami do sprawowania samodzielnych funkcji technicznych w kierowaniu robotami budowlanymi w specjalności instalacyjno-inżynierskiej w zakresie instalacji;
  • uprawnienia do montażu i konserwacji izotopowych czujek dymu;
  • ukończonymi kursami i rękojmią do informacji niejawnych oznaczone klauzulą poufne i tajne w Unii Europejskiej i Organizacji Traktu Północnoatlantyckiego;

Realizacja projektów

W ALKAM Bezpieczeństwo służymy wsparciem na każdym etapie realizacji projektu. Opracowujemy funkcjonalności i koncepcje systemów. Starannie dobieramy właściwe rozwiązania w tym urządzenia i oprogramowanie. Zapewniamy kompleksowe wsparcie i obsługę zarówno przed jak i posprzedażową. Dzięki znajomości rozwiązań, które oferuje ALKAM Bezpieczeństwo, jesteśmy w stanie zbudować każdy rodzaj systemu. Zapewniamy sprawną oraz terminową realizację powierzonych nam zadań. Starannie dbamy o dobre relacje z klientami.

About Us
About Us

Wsparcie techniczne

Dział techniczny ALKAM Bezpieczeństwo tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem z branży bezpieczeństwa, informatyki, elektrotechniki i budownictwa. Projektujemy systemy, wykonujemy instalacje i pomiary, uruchamiamy urządzenia, przeprowadzamy testy i próby. Ponadto integrujemy systemy a w razie potrzeby przebudowujemy lub tworzymy nowe dedykowane oprogramowanie i aplikacje. Przygotowujemy również wszelką niezbędną dokumentację oraz dokumentację powykonawczą. Opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną sprawują wykwalifikowani technicy naszego serwisu.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną ofertę